Акустична система Panasonic SC-BMAX10 Black (SC-BMAX10WWK) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347784
Є на складі
Panasonic
Panasonic
Бренд: Panasonic; Установка: універсальна; Підключення: провідне, безпровідне; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Потужність колонок, Вт: 150 (2х75); Тип підсилювача: активний; Фазоінвертор: в колонках; Bluetooth: + (5.0); mini Jack 3,5 mm: х1
Ремонт
Основні
Формат 2.0
Тип Стаціонарні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Установка: універсальна
Підключення: проводне, бездротове
Кількість каналів: 2.0
Кількість смуг: 2
Тип підсилювача: активний
Фазоінвертор: в колонках
Bluetooth: + (5.0)
mini Jack 3,5 mm: х1
Jack (6.35 мм): х1
Цифровий оптичний: х1
USB: х1
Інші: х1 мікрофонний вхід
Дисплей: є
Вбудований FM-приймач: є
Вбудований аудіоплеєр: є
Функція Power Bank: є
Підключення музичного інструмента: є
Світлодіодне підсвічування: є
Живлення: від мережі, від акумулятора
Автономність, год: 15
Матеріал корпусу: пластик, метал
Вага (портативна колонка), кг: 9.3
Колір: чорний
Комплектація: базова
Є на складі
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Формат акустики: 2.0 / інтерфейси: RCA, Bluetooth, AUX / Харчування: від Мережі / Матеріал корпусу: Алюміній, вінілл, пластик / Вихідна потужність: 100 Вт / Діапазон частот: 30 Гц - 20...
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: 10 Вт; Потужність: до 10 Вт; Частотний діапазон: немає даних; Співвідношення сигнал / шум: немає даних;...
Переглянуті товари
Бренд: GameMax; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: робоча станція; Потужність БП, Вт: немає; Розміщення: зверху; Кількість 5,25"...
Уточнити наявність
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття дисплея: Матовe; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...