Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239
Залишити відгук
Код товару: 131029
Є на складі
Топ продажів
Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 Колір мармур Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 Тип керамічний Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 Тип живлення електромережа Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692239 Потужність 750 Вт
Teploceramic
Teploceramic
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 750 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: електронне; Установка: настінний; Додатково: дисплей, терморегулятор; Габарити (В х Ш х Г), мм: 900 х 600 х 16 мм; Вага: 23 кг
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність 501 - 1000 Вт
Всі характеристики
Колір: Мармур
Тип: кераміка
Тип потужності: Сітка живлення
Сила: 750 Вт
Тип управління: електронний
Встановлення: Стіна
Крім того: дисплей, термостат
Розміри (у x w x g), мм: 900 x 600 x 16 м
Вага: 23 кг
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Колір коричневий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 750 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: електронне;...
Колір бежевий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 395 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 7 кв.м; Установка: настінний; Країна...
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 550 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Установка: настінний; Габарити...
Колір чорний; Тип: інфрачервоний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 1500 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: механічне;...
Колір чорний; Тип: тепловентилятор; Тип харчування: електромережу; Нагрівальний елемент: керамічний; Потужність 2000 Вт; Тип управління: механічне; Установка:...
Колір бежевий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 500 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Тип управління: електронне;...
Тип: Обігрівач інфрачервоний; Обігрівач керамічний; Установка: настінний; Площа обігріву: 10 кв.м; Потужність нагріву макс .: 0.5 кВт; Номінальна напруга: 220 В; Обсяг...
Переглянуті товари
Максимальна потужність, Вт: 150 Вт; Роз'єми: 4-контактний CPU - 1 елемент; Molex 4-контактний - 1 шт .; SATA - 1 товар; EPS12V 20 + 4 (24) PIN-код - 1 елемент; DC Jack - 1 товар; Ефективність: 92% на 230...
; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Уточнити наявність
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Fast IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 200 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку матриці: 1мс;...