Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692179 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 131028
Є на складі
Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692179 (UA) Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692179 (UA) Колір мармур Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692179 (UA) Тип керамічний Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692179 (UA) Тип живлення електромережа Обігрівач Teploceramic TCM-RA750-692179 (UA) Потужність 750 Вт
Teploceramic
Teploceramic
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 750 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: електронне; Установка: настінний; Додатково: дисплей, терморегулятор; Габарити (В х Ш х Г), мм: 900 х 600 х 16 мм; Вага: 23 кг
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність 501 - 1000 Вт
Всі характеристики
Колір: Мармур
Тип: кераміка
Тип потужності: Сітка живлення
Сила: 750 Вт
Тип управління: електронний
Встановлення: Стіна
Крім того: дисплей, термостат
Розміри (у x w x g), мм: 900 x 600 x 16 м
Вага: 23 кг
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 750 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: електронне;...
Топ продажів
Колір бежевий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 395 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 7 кв.м; Установка: настінний; Країна...
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 550 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Установка: настінний; Габарити...
Колір чорний; Тип: інфрачервоний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 1500 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: механічне;...
Колір чорний; Тип: тепловентилятор; Тип харчування: електромережу; Нагрівальний елемент: керамічний; Потужність 2000 Вт; Тип управління: механічне; Установка:...
Колір бежевий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 500 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Тип управління: електронне;...