Обігрівач Teploceramic TCM-RA550-4905 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 131026
Уточнити наявність
Teploceramic
Teploceramic
Колір: мармур; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 550 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 11 кв.м; Тип управління: електронне; Установка: настінний; Додатково: цифровий датчик температури, регулювання потужності / температури; Габарити (В х Ш х Г), мм: 900 x 450 x 15 мм; Вага: 15 кг
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність 501 - 1000 Вт
Всі характеристики
Колір: Мармур
Тип: кераміка
Тип потужності: Сітка живлення
Сила: 550 Вт
Розмір кімнати (на висоті не більше 3 м), M2: 11 кв.м.
Тип управління: електронний
Встановлення: Стіна
Крім того: цифровий датчик температури, контроль потужності/температура
Розміри (у x w x g), мм: 900 x 450 x 15 м
Вага: 15 кг
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 20 кв. м.; Потужність: 1800 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: датчик перекидання; Установка:...
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 25 кв. Потужність: 2500 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: захист від перегріву; Установка:...