Ноутбук MSI Titan 18HX AI (TITAN18HX AI A2XWJG-634UA) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 342122
Є на складі
MSI
MSI
; Тип матриці: Mini LED; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Оптичний привід: No ODD; Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки; Висота: 32.05 мм; Глибина: 307.5 мм; Вага: 3.6 кг; Колір: чорний
Ремонт
Інші Ноутбуки серії MSI Titan
Діагональ екрана: 18.0" IPS / Роздільна здатність: 3840x2400 / Процесор: 24-ядерний, Intel Core Ultra 9 285HX / Оперативна пам'ять: 64Гб / Вбудована пам'ять: 4ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5080,...
Основні
Екран, дюйми 18
Розширення екрану 3840x2400
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 24
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 64 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5090
Об'єм пам'яті відеокарти 24 Гб
Тип накопичувача SSD
Об'єм накопичувача Більше 2 Тб
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага Більше 3кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці mini-LED
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Дисплей
Тип матриці: Mini LED
Частота оновлення екрану: 120 Гц
Оптичний привід: No ODD
Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки
Висота: 32.05 мм
Глибина: 307.5 мм
Вага: 3.6 кг
Колір: чорний
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний об’єм оперативної пам’яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання...