Миша Modecom MC-M10S (M-MC-M10S-200) White USB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 182064
Уточнити наявність
Modecom
Modecom
Інтерфейс підключення: USB; Дозвіл 1000 dpi; Кількість кнопок: 2 + 1; Тип сенсора: оптичний; Тип підключення: Проводове; Колесо прокрутки: Є; Довжина кабелю: 1,8 м; Харчування: Через інтерфейсний роз'єм; Радіус дії: -; Розмір: 105 х 60 х 37 мм
Детальніше про товар
307
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Інтерфейс підключення: USB < br /> Дозвіл 1000 dpi
Кількість кнопок: 2 + 1
Тип сенсора: оптичний
Тип підключення: Проводове
Колесо прокрутки: Є
Довжина кабелю: 1, 8 м
Харчування: Через інтерфейсний роз'єм
Радіус дії: -
Розмір: 105 х 60 х 37 мм
Вага: 106 г
Колір: Білий
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Провідні
Тип сенсора Оптичний
Розширення (max) 1000 dpi - 1600 dpi
Кількість кнопок 3-4
Провід
Всі характеристики
Інтерфейс з'єднання: USB
Роздільна здатність: 1000 DPI
Кількість кнопок: 2+1
Тип датчика: оптичний
Тип з'єднання: провідний
Колесо прокрутки: Так
Довжина кабелю: 1,8 м
Потужність: через роз'єм інтерфейсу
Радіус дії: -
Розмір: 105 х 60 х 37 мм
Вага: 106 г
Колір: Білий
Часті питання про Комп'ютерні миші
🏆 Які Комп'ютерні миші найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Комп'ютерні миші. Скільки коштують Комп'ютерні миші?
💻 Де купити Комп'ютерні миші у Львові?
🔥 Комп'ютерні миші які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Комп'ютерні миші:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Вид кронштейна: фіксований; Діагональ, що рекомендується: 23" - 42"; Максимальний стандарт VESA: 200 х 200 мм; Стандарти VESA: 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм; Допустиме...