SSD диск Micron Crucial BX500 (CT1000BX500SSD1) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 151546
Є на складі
Micron Crucial BX500 (CT1000BX500SSD1) (UA)
MICRON
MICRON
Тип: внутрішній; Ємність 1000 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Тип NAND пам'яті: 3D TLC NAND; Зовнішня швидкість запису: 500 Мб / сек *; Зовнішня швидкість зчитування: 540 Мб / сек / *; Робоча температура: 0 ° C до 70 ° C ; Особливості: ECC; Висота 7 мм: є
Ремонт
Основні
Об'єм 1 TB
Форм-фактор (Зовнішній вигляд) 2.5
Тип диска внутрішній
Роз'єм підключення SATA 3
Всі характеристики
Тип: Внутрішній
Форм -фактор: 2,5 "
Інтерфейс: SATA 3
Введіть пам'ять NAND: 3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису: 500 Мб/сек *
Зовнішня швидкість швидкості: 540 Мб /с /*
Робоча температура: від 0 ° С до 70 ° C
Особливості: ECC
Висота 7 мм: Є
Підтримка обробки: так
Розумна підтримка: Так
Gc (сміттєзвалища): є
Ширина: 130 мм
Висота: 100 мм
Довжина: 20 мм
Об'єм жорсткого диска: 256 ГБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5 "; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 400 МБ / сек; Швидкість читання: 500 МБ / сек;...
Тип: внутрішній; Ємність: 512 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Контролер: SM2259; Тип NAND пам'яті: 3D TLC NAND; Зовнішня швидкість запису: 520 Мб / сек; Зовнішня швидкість...
Об'єм жорсткого диска: 512 ГБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5 "; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 430 МБ / сек; Швидкість читання: 520 МБ / сек;...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 120 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 550 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 500 Mb / s;...
Часті питання про SSD диски
💲 Ціни на SSD диски. Скільки коштують SSD диски?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: внутрішній; Ємність: 2048 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Контролер: SM2259; Тип NAND пам'яті: 3D TLC NAND; Зовнішня швидкість запису: 520 Мб / сек; Зовнішня швидкість...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 1 TB; Тип флеш-пам'яті: 3D NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 560 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 530 Mb / s;...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 240 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 520 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 400 Mb / s;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Fujifilm; Лінійка: X-T50; Категорія фотоапарата: Бездзеркальний фотоапарат; Розмір: APS-C (23,5 x15, 7 мм); Кількість мегапікселів: 40,2; Максимальний розмір кадру: 7728х5152;...
Тип: З висувним USB, Оригінальне оформлення; Обсяг пам'яті: 16 Gb; Інтерфейс: USB 2.0; Матеріал корпусу: пластик; Фізичні розміри: 63.6 х 21.2 х 10.6 мм; Вага: 4.9 г; Колір: чорний / ...