Merlion ноутбук-сумка 15 "YT-MR15-BL Чорний (UA)
Залишити відгук
Код товару: 338080
Уточнити наявність
Merlion ноутбук-сумка 15
Merlion ноутбук-сумка 15
Merlion
Merlion
Детальніше про товар
311
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Діагональ, дюйм 15
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Колір: Чорний
Форм -фактор ноутбука: 15 "
Особливості: з розділенням для ноутбука
Є на складі
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Розпродаж
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Споживання енергії: 3.3 Вт; Швидкість запису: 2500 МБ / сек; Швидкість читання: 4950 МБ / сек; Форм-фактор: M.2 2230; Інтерфейс: PCI Express 4.0 x4; Обсяг накопичувача: 512 ГБ; Тип пам'яті: V-NAND...
Застосування: для ПК; Призначення: геймерская; Кількість планок в комплекті: 1 шт; Тип пам'яті: DDR4; Тактова частота: 3200 МГц; Робоча напруга: 1.35 В; Кількість контактів:...
Напруга: 12 В; Місткість: 200 Ач; Призначення: універсальні; Тип клем: М8; Особливості: AGM (Absorbed Glass Mat); Розмір: 330 х 175 х 220 мм; Вага: 63.3 кг;
Топ продажів
Напруга: 3.2 В; Місткість: 150 Ач; Ресурс: 3500 циклів; Діапазон робочих температур: 0 ~ +65; Розміри: 377 х 33 х 109 мм; Вага: 2.7 кг;
Тип пам'яті: DDR4; Обсяг пам'яті: 16 ГБ; Кількість модулів у наборі: 1; Стандарти пам'яті: PC4-25600; Частота пам'яті 3200 MHz; Таймінги: CL22; Напруга: 1.2 V; Перевірка і корекція...
Весь переглянутий товар - 35 шт