Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA)
Залишити відгук
Код товару: 231453
Є на складі
Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Робоча частота 2.4 ГГц Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Захист інформації AES, WPA3, NETGEAR Armor Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Кількість LAN портів (RJ-45) 5, 4 Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Підтримка VPN є Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Ширина 345.5 мм Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Висота 222.4 мм Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Глибина 169.8 мм Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA) Вага 1364 г Маршрутизатор Netgear RAX120-100EUS (UA)
Netgear
Netgear
Робоча частота: 2.4 ГГц; Захист інформації: AES, WPA3, NETGEAR Armor; Кількість LAN портів (RJ-45): 5, 4; Підтримка VPN: є; Ширина: 345.5 мм; Висота: 222.4 мм; Глибина: 169.8 мм; Вага: 1364 г;
Ремонт
Основні
Частота роботи WiFi 2,4 + 5 ГГц
Швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Швидкість WiFi Більше 300 Мбіт/с
WAN-порт Ethernet
Кількість LAN-портів 4
Наявність USB-портів 2
Живлення PoE без підтримки PoE
Кількість антен 2
Всі характеристики
Частота роботи: 2,4 ГГц
Інформаційний захист: AES, WPA3, Netgear Armor
Кількість локальних портів (RJ-45): 5, 4
Підтримка VPN: так
Ширина: 345,5 мм
Висота: 222,4 мм
Глибина: 169,8 мм
Часті питання про Роутеры і маршрутизатори
🏆 Які Роутеры і маршрутизатори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Роутеры і маршрутизатори. Скільки коштують Роутеры і маршрутизатори?
💻 Де купити Роутеры і маршрутизатори у Львові?
🔥 Роутеры і маршрутизатори які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Процесор: Marvell Armada 7040 (88F7040) 1400МГц; Пам'ять: 1 ГБ; Кількість портів LAN: 8; Кількість портів WAN: ні; Кількість портів WAN / LAN: ні; Кількість портів USB: 1 x USB 3.0; Швидкість WiFi: даних...
Топ продажів
Переглянуті товари
Тип: накладні; Тип підключення: провідне; Інтерфейс: 4-pin Mini-jack 3,5 мм або 2 x 3-pin Mini-jack 3,5 мм; Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 105 дБ ± 3 дБ; Опір навушників: 32...
Товар очікується
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V; Потужність: 1200 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення...