Акумуляторна батарея LiFePo4 Must 25.6V - 200Ah (LP16-24200) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 331657
Уточнити наявність
Акумуляторна батарея LiFePo4 Must 25.6V - 200Ah (LP16-24200) (UA) LiFePo4 Must 25.6V - 200Ah (LP16-24200) (UA) Напруга 25.6 В LiFePo4 Must 25.6V - 200Ah (LP16-24200) (UA) Ємність 200 Ач LiFePo4 Must 25.6V - 200Ah (LP16-24200) (UA) Максимальний струм заряду 150 А LiFePo4 Must 25.6V - 200Ah (LP16-24200) (UA) Максимальний струм розряду 150 А
Must
Must
Напруга: 25.6 В; Місткість: 200 Ач; Максимальний струм заряду: 150 А; Максимальний струм розряду: 150 А; Ресурс: 6000 циклів; Діапазон робочих температур: 0 ~ +45; Розміри: 486.5 х 442 х 250 мм; Вага: 44 кг;
Ремонт
Напруга 24 V
Вид Зовнішня батарея
Всі характеристики
Стрес: 25,6 в
Ємність: 200 ах
Максимальний струм заряду: 150 a
Діапазон робочої температури: 0 ~ +45
Розміри: 486,5 x 442 x 250 мм
Вага: 44 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Стандарт БП: ATX; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 4+4pin; Підключення відеокарти:...
Потужність: 2200 Вт; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 4x 6+2pin, 4x16pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 8;...
Тип: накладні навушники / Частотний діапазон: 20 Hz – 20 kHz / Гарнітура: Так / Акустика: закритого типу / Шумоприглушення: Так / Матеріал амбушюрів: штучна шкіра / Тип...
Весь переглянутий товар - 23 шт