Блок живлення Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343216
Уточнити наявність
Блок живлення Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA) Lian Li 1000W EDGE1000 (G9P.EG1000.BE00.EU) (UA)
Lian Li
Lian Li
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1000 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin, 1x12VHPWR; К-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 5
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт БП: ATX
Потужність: 1000 Вт
Модульне підключення кабелів: Full
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 pin, 1x12VHPWR
Кількість роз'ємів SATA: 12
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
OutputCurrent +5V: 20A
OutputCurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 83A
OutputCurrent -12V: 0.3A
OutputCurrent +5Vsb: 3A
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 182 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: сумка; У напрямку: міський стиль; діловий стиль; Максимальна діагональ: 16"; Для ноутбука: є; Захисні функції: водостійкий матеріал; кишеня на блискавці; висувна...
; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1300 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; PFC модуль: активний; Підключення...
Весь переглянутий товар - 23 шт