Монітор LG UltraGear 32GX850A-B OLED (32GX850A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 361719
Є на складі
LG
LG
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Глянцеве; Тип екрану: OLED; Тип екрану: Плоский; Роздільна здатність екрану: 3840 x 2160 (UHD 4K); 1920 x 1080 (FullHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Час оновлення екрану: 330 Гц [FHD]; 165 Гц [4K]; Колірний простір: DCI-P3 х 98,5%; Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд.
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 32
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Глянцеве
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрана: 31,5"
Покриття дисплея: Глянцеве
Тип дисплея: OLED
Тип екрану: Плоский
Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160 (UHD 4K); 1920 x 1080 (FullHD)
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрана: 330 Гц [FHD]; 165 Гц [4K]
Точність кольорового простору: DCI-P3 х 98,5%
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд
HDR: HDR 10; Сертифікація Display HDR True Black 400
Час відгуку: 0,03 мс (GTG)
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: FreeSync™ Premium; NVIDIA® G-SYNC® Сумісно
Розмір таблетки: 0,181 x 0,181 мм
Статична контрастність: 1 500 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: ні
Поворот екрана: Так
Кут повороту: ~90 градусів (вправо)
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 110 мм
Регулювання нахилу: Так
Нахил Діапазон регулювання (нахил): ~8 градусів (вперед/вниз); ~15 градусів (вгору) (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): Так
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання (в режимі очікування): 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 714 мм
Висота (з підставкою): 411 мм
Вага: 9 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс); Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Переглянуті товари
Форм-фактор: моноблок; Кількість SIM-карток: 2 SIM; Формат SIM-картки: Mini; Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G / 5G): 2G; Тип дисплею: ​​TFT; Діагональ екрану: 1.77"; Роздільна здатність екрану:...
Уточнити наявність
В наявності Бренд: Viltrox; Тип кріплення: Fujifilm X; Фокусна відстань у 35мм еквіваленті: 84; Конструкція (лінз / груп): 10 / 9; Максимальне значення діафрагми f / 1,4; Кількість...