Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 G3 (21SUS01P00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 369222
Уточнити наявність
Lenovo
Lenovo
Тип ноутбука: бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: антиблікове покриття; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Яскравість: 300nits; Покоління процесора AMD: Zen 4; Процесор: AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц); Кількість ядер процесора: 8
Ремонт
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Антивідблискове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор AMD Ryzen 7
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта AMD Radeon
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Тип ноутбука: бізнес
Діагональ дисплея: 16"
Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA)
Поверхня екрану: антивідблискове покриття
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Яскравість: 300nits
Покоління процесора AMD: Zen 4
Процесор: AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц)
Кількість ядер процесора: 8
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Кількість слотів для оперативної пам'яті: 2
Об'єм SSD: 512 ГБ
Стандарт інтерфейсу SSD M.2: PCI Express 4.0 x4
Кількість слотів M.2: 1
Відеокарта: AMD Radeon 780M
Веб-камера: Full HD, 1080p
Аудіосистема: Dolby Atmos
Додаткові можливості: стереодинаміки, вбудований мікрофон
Бездротові технології: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3
Мережева карта: Gigabit Ethernet
Операційна система: Windows 11 Pro
Ємність акумулятора: 64 Втг
Ширина: 356 мм
Висота: 21 мм
Глибина: 249 мм
Вага: 1.7 кг
Колір: чорний
Є на складі
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний об’єм оперативної пам’яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Діагональ екрана: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 8-ядерний, AMD Ryzen 7 5700U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...