Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Core 7-240H/16GB/512/Win11P (21SH00A4PB)
Залишити відгук
Код товару: 352412
Є на складі
Lenovo
Lenovo
Процесор: Intel® Core™ 7 240H (10 ядер, 16 потоків, 1,80–5,20 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання накопичувачів: Кріплення накопичувача M.2 PCIe (крепіжні елементи не входять у комплект); Сенсорний екран: Немає; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Lenovo ThinkBook
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 10
Процесор Intel Core
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ 7 240H (10 ядер, 16 потоків, 1,80–5,20 ГГц, кеш 24 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц)
Максимальний обсяг ОЗУ: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Додаткові можливості зберігання даних: M.2 PCIe (крепильні елементи не входять у комплект)
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Відеокарта: Intel® Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Підключення: LAN 1 Гбіт/с; Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Ємність акумулятора: 45 Вт·г
Домінуючий колір: Сірий
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Корпус і конструкція: Алюмінієва кришка дисплея; Армійський стандарт MIL-STD-810H
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 17,5 мм
Ширина: 356 мм
Глибина: 254 мм
Вага: 1,70 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка ІІ; Універсальний; Процесор: Intel® Core 3 100U (6 ядер, 8 потоків, 1,20-4,70 ГГц, 10 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); M.2 PCIe SSD: 512...
Розпродаж
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...