Блок живлення LC POWER LC500H 500W (LC500H-12) EU
Залишити відгук
Код товару: 215677
Уточнити наявність
LC-POWER
LC-POWER
Максимальна потужність, Вт: 500; Стандартний: ATX; PFC: активний; Діаметр вентилятора: 120 мм; Сірий колір; Висота: 85 мм; Ширина: 150 мм; Глибина: 140 мм
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Максимальна потужність, Вт: 500
Стандарт: ATX
PFC: Активний
Діаметр вентилятора: 120 мм
Колір: сірий
Висота: 85 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...