Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 289471
Є на складі
Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA) Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA) Кількість вентиляторів 5 Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA) Діаметр вентиляторів 40 мм Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA) Тип підшипника подвійний кульковий підшипник Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA) Максимальна швидкість обертання 15000RPM Кулер для корпусу Arctic 40MM/5PCS (ACFAN00274A) (UA) Тип роз'єму підключення 4-pin
Arctic
Arctic
Кількість вентиляторів: 5; Діаметр вентиляторів: 40 мм; Тип підшипника: подвійний кульковий підшипник; Максимальна швидкість обертання: 15000RPM; Тип роз'єму підключення: 4-pin; Підсвічування: ні; Рівень шуму: 24 дБ; Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM; Потік повітря: 19.23 CFM; Тиск: 26.5 мм H2O
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 5
Діаметр вентиляторів: 40 мм
Тип підшипника: подвійний кульковий підшипник
Тип з'єднання з'єднувача: 4-контакт
Освітлення: Ні
Рівень шуму: 24 дБ
Контроль швидкості обертання: за рахунок ШІМ
Потік повітря: 19.23 CFM
Тиск: 26,5 мм H2O
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Вживаний ток: 0,47 a
Розмір: 40 х 40 х 28 мм
Вага: 42 г
Колір: Чорний
Є на складі
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Товар очікується
Екран: 6,1" OLED 2556x1179 / Вбудована пам'ять: 128 Гб / Оперативна пам'ять: 6 Гб / Процесор: Apple A16 Bionic / Кількість ядер: 6 / Основна камера, Мп: 48 + 12 + 12 / Фронтальна камера, Мп: 12 / ОС: iOS...