Комутатор мережевий Ubiquiti ES-24-250W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 240535
Є на складі
Ubiquiti
Ubiquiti
Тип: керований 3-го рівня; Форм-фактор: у стійку; Кількість портів: 26; Порти: SFP, Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт; PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт; Середовище передачі даних: оптичний кабель, 100BASE-TX: неекранована кручена пара категорій 5, 10BASE-T: неекранована кручена пара категорії 3, 4, 5, 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована кручена пара категорій 5; Можливість віддаленого...
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: контрольований рівень 3
Форм -фактор: у стійці
Кількість портів: 26
Порти: SFP, Gigabit Ethernet
Pee: POE 802.3AF (PSE) до 15,4 Вт
Передача даних: Оптичний кабель, 100Base-TX
Дистанційне управління: керовано
Здатність комутації: 52 GBT/S
Автомобіль MDI/MDIX: так
Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1W (швидкий STP), IEEE 802.3x (повна довжина зв'язку), IEEE 802.1p (фільтрація IGMP), IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.1s (кілька STP), IEEE 802.3Z ( Волокно -рукотворний кабель), ieee802.1x (автентичність EAP), IEEE 802.3 10Base-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3U 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3AB 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.1D (STP (STP), IEEE 802.3AD (агрегація каналів)
QoS (пріоризація даних): пріоритет трафіку відповідно до порту 802.1p
Безпека: Перевірте ARP, DHCP Snooping
Ipv6: tcpv6/udpv6
IPv6: клієнт DHCPv6, Telnet (V6), IPv6 SNMP, IPv6 TFTP, IPv6 SSL, IPv6 SSH
Управління: Графічний веб-Telnet, SSH, SNMP, CLI, LLDP, TFTP, SSL
Системні вимоги: Linuh, Windows XP, Windows 8.1, Windows 10, Vista, Unix, Windows 8, Windows 7
Робоча температура: від -5? до 50? С.
Діапазон вологи (робота): від 10% до 95% без конденсату
Блок живлення: побудований -in
Споживання електроенергії (максимум): 250 Вт
Ширина: 485 мм
Глибина: 285,2 мм
Висота: 43.7мм
Вага: 4,7 кг
Корпус: метал
Часті питання про Комутатори і свичи
🏆 Які Комутатори і свичи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Комутатори і свичи. Скільки коштують Комутатори і свичи?
💻 Де купити Комутатори і свичи у Львові?
🔥 Комутатори і свичи які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Порти 10 / 100 Мбіт / с: ні; Порти 10 / 100 / 1000 Мбіт / с: 5; Комбо порти 1Гбіт / SFP: ні; SFP слоти 1Гбіт: ні; SFP+ слоти 10Гбіт: ні; Консольний порт: ні; Підтримка PoE: 1-4 порти; Живлення PoE: До 54 Вт;...
Порти 10 / 100 Мбіт / с: ні; Порти 10 / 100 / 1000 Мбіт / с: 24; Комбо порти 1Гбіт / SFP: ні; SFP слоти 1Гбіт: ні; SFP+ слоти 10Гбіт: 4; Підтримка PoE: 24 порти; Живлення PoE: До 370 Вт; Монтаж на 19-дюймову...