Кухонний комбайн KitchenAid 5KSM70JPXEOB (UA)
Код товару: 326177
Є на складі
- Розділ: Кухонні комбайни
- Дивитися інші: Кухонні комбайни KitchenAid
- Гарантія на товар: 24 місяці
Тип: кухонна машина; Потужність: 375 Вт; Об'єм основної чаші: 6.6 л; Об'єм чаші блендера: відсутній; Кількість швидкостей: 10; Функції: змішування, змішування; Насадки: насадка для збивання, гачок для тіста, віночок; Додаткові функції: можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу; Особливості: насадки можна мити в...
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Кухонні комбайни
🏆 Які Кухонні комбайни найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кухонні комбайни:
NINJA BN650EU
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.704SI
Kenwood KVL 4100 S
Grunhelm GKM0020
PHILIPS HR 7778/00
💲 Ціни на Кухонні комбайни. Скільки коштують Кухонні комбайни?
💻 Де купити Кухонні комбайни у Львові?
🔥 Кухонні комбайни які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кухонні комбайни:
Sencor SSG 4500WH (UA)
Grunhelm GFP-935S (UA)
Gorenje SB801W
Grunhelm GKM0018
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Новинка
Новинка
Тип: кухонна машина; Потужність: 325 Вт; Об'єм основної чаші: 6.9 л; Об'єм чаші блендера: відсутній; Кількість швидкостей: 10; Функції: збивання, змішування, замішування...
Тип: кухонна машина; Потужність: 275 Вт; Об'єм основної чаші: 4.3 л; Об'єм чаші блендера: відсутній; Кількість швидкостей: 10; Функції: змішування, змішування; Насадки:...
Переглянуті товари
Країна виробництва: Тайвань;
Бренд: ArmorStandart; Призначення: смарт-годинники; Сумісність: Apple Watch 42 / 44mm; Колір: жовтий / помаранчевий
Топ продажів
Тип Мультимейкер; Потужність 850 Вт; Кількість випічки 2; Змінні пластини; Покриття пластин Антипригарне; Пластини для виготовлення Сендвічів, Товстих вафель;...
Тип: похилий; Мінімальна підтримувана діагональ: 37"; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 1; Максимальна підтримувана діагональ: 70"; VESA: 300 x 400,...
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 1000Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Pro 11" M4 2024; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка; Колір:...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі:...
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...