Акустична система JBL SLP12/T White (JBL-SLP12/T-WH)
Залишити відгук
Код товару: 329558
Уточнити наявність
Білий
Ремонт
Основні
Формат 1.0
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Встановлення: призупинено
З'єднання: проводне з'єднання
Кількість каналів: 1,0
Кількість смуг: 1
Сила стовпців, Вт: 40
Вхідний опір, OM: 8
Чутливість, дБ/м/м: 84
Інші: Доповідач у
Будівельний матеріал: пластик
Розміри (основна колонка або звукова панель), мм: 248x230x100
Вага (основна колонка або звукова панель), кг: 1,9
Колір: Білий
Є на складі
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Розпродаж
Є на складі
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Блог
802
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Lian Li; Форм-фактор материнської плати: E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: немає; Розташування: знизу; Кількість 3,5"...