Акустична система JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK)
Залишити відгук
Код товару: 329566
Уточнити наявність
Акустична система JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Бренд JBL JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Розміщення фронтальні JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Установка підлогова JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Підключення дротове JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Кількість каналів 2.0 JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Кількість смуг 2.5 JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Потужність колонок, Вт 450 (2х225) JBL Stage 260F Black (JBL260FBLK) Потужність сабвуфера, Вт ні
JBL
JBL
Ремонт
Основні
Формат 2.0
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Житло: лобове
Встановлення: підлога
З'єднання: провідний
Кількість каналів: 2.0
Кількість смуг: 2,5
Потужність стовпців, Вт: 450 (2x225)
Сила сабвуфера, VT: Ні
Мінімальні частоти відтворення, Гц: 40
Вхідний опір, OM: 6
Чутливість, дБ/м/м: 90
Тип підсилювача: Ні
Physinverter: у колонках
Діаметр дифузора сабвуфера, дюйм: 6,5
Ethernet: Ні
Wi-Fi: Ні
DLNA: Ні
Bluetooth: Ні
Повітряна гра: Ні
NFC: Ні
Chromecast: Ні
RCA: Ні
міні -джек 3,5 мм: Ні
Джек (6,35 мм): Ні
Цифровий оптичний: ні
Цифровий коаксіальний: ні
USB: Ні
HDMI: Ні
XLR: Ні
Вихід з повені: Ні
Роз'єм підводу: Ні
Інші: Доповідач у
Дисплей: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Станція DOC: Ні
Картридер: Ні
Висока коригуванняЧастота: Ні
Низька коригування частоти: Ні
Вбудований FM-приймач: Ні
Побудований -в аудіоплеєрі: ні
Інтернет -радіо: Ні
Побудований -in мікрофон: ні
Тіло пилу: Ні
Банк енергетики: Немає банку електроенергії
Синхронізація стовпців (TWS): Ні
Амулятор SEMETAL: Ні
Ді-фронт/проводка: Ні
Зв'язок музичного інструменту: Ні
Світлодіодна підсвічування: ні
Бездротові пристрої для зарядки: Ні
Акустичні шипи: Так
Магнітне екранування: ні
Сертифікація HI-Res Audio: Ні
Підтримка APTX: Ні
Підтримка LDAC: Ні
Харчування: Ні
Автономія, Н: Ні
Ємність Acumulator, Mach: Ні
Будівельний матеріал: MDF
Оздоблюючий матеріал: шпон
Розміри (основна колонка або звукова панель), мм: 1036 x 310 x 362
Розміри (сабвуфер), мм: ні
Розміри (додаткові динаміки), мм:Ні
Вага (основна колонка або звукова панель), кг: 19.5
Вага (сабвуфер), кг: ні
Вага (додаткові стовпці), кг: Ні
Вага (портативний стовпчик), кг: Ні
Колір: Чорний
Короткий зміст: Базовий
Є на складі
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: FSP; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 2000; +5V: 25; +3.3V: 25; +12V1: 166,6; +12V2: ні; +12V3: ні; +12V4: ні; -5V: ні
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній;...
Тип БП: для комп'ютерів; Потужність: 700Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin;...
Тип: сумка; У напрямку: міський стиль; діловий стиль; унісекс; Максимальна діагональ: 16"; Матеріал корпусу: поліестер; Для ноутбука: є; Для аксесуарів: є; Плечовий...
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення...
Весь переглянутий товар - 42 шт