Акустична система JBL Bar 1000MK2 (JBLBAR1300M2BLKEP) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 368061
Є на складі
Ремонт
Основні
Формат 2.1
Тип Стаціонарні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Тип: колонки для домашнього кінотеатру
Підключення: провідне, безпровідне
Установка: підлогова, підвісна
Кількість каналів: 2.1
Інтерфейси: Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi, LAN (RJ-45)
Колір: чорний
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Формат акустики: 2.0 / інтерфейси: RCA, Bluetooth, AUX / Харчування: від Мережі / Матеріал корпусу: Алюміній, вінілл, пластик / Вихідна потужність: 100 Вт / Діапазон частот: 30 Гц - 20...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Підключення: бездротове; Кількість смуг: 2; Інтерфейси: USB, USB-C; Роз'єми: AUX, 1 x 1 / 4"; Потужність колонок, Вт: 70; Живлення: акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 10;...
Підключення: бездротове; Кількість смуг: 2; Інтерфейси: USB, USB-C; Роз'єми: AUX, 1 x 1 / 4"; Потужність колонок, Вт: 80; Живлення: акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 9;...
Тип: саундбар; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 5.1; Інтерфейси: Bluetooth, USB; Роз'єми: USB, Optical; Потужність колонок, Вт: 1000 Вт; Колір: чорний;
Підключення: бездротове; Інтерфейси: USB; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm, Jack 6.35 мм; Живлення: акумулятор; Матеріал корпусу: метал; Вага: 6.3 кг; Колір: чорний;
Переглянуті товари
Бренд: FSP; Форм-фактор БП: ATX; Мощність сумарна, Вт: 850; Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 120; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 850; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70,83; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5
Максимальна потужність: 1200 Вт; Стандарт: ATX 3.1; Сертифікат: 80 PLUS Platinum; Корекція коефіцієнта потужності (PFC): Активна; Тип підключення: Модульний; Діаметр вентилятора:...