Процесор INTEL Core i7 12700K (CM8071504553828) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 240355
Уточнити наявність
Intel
Intel
Сімейство процесора: Intel Core i7; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 12; Кількість потоків: 20; Базова тактова частота: 3.6 GHz; Максимальна тактова частота: 5.0 GHz; Теплопакет (TDP): 125W; Техпроцес: 7nm; Кеш-пам'ять: 25 MB Intel Smart Cache; Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня: L2: 12MB
Ремонт
Основні
Сімейство процесора Intel Core i7
Тип сокета Socket 1700
Кількість ядер 12 ядер
Тактова частота ядра 3.6 GHz
Тип поставки Tray
Інтегрована графіка Є
Покоління процесору Intel Core 12XXX
Всі характеристики
Тип розетки: S1700
Кількість ядер: 12 ядер
Кількість потоків: 20 потоків
Основна тактова частота процесора: 3,6 ГГц
Максимальна тактова частота процесора: 5,0 ГГц
Пакет тепла (TDP): 125 Вт
Технік: 7 нм
Грошова пам'ять: 25 Мб Інтел розумний кеш
Об'єм кешу 2 -го рівня: L2
Максимальна кількість оперативної пам’яті: 128 ГБ
Тип оперативної пам’яті: DDR5, DDR4
Кількість каналів пам'яті: 2
Максимальна ємність пам'яті: 76,8 ГБ/с
Графічне ядро: Intel UHD Graphics 770
Основна частота графічного процесора: 300 МГц
Максимальна частота графічного процесора: 1,50 ГГц
Покоління Intel: процесори Older Lake
Максимально допустима температура: 100 ° C
Розблокований фактор: Так
Версія PCI Express: 5.0
Тип доставки: лоток
Є на складі
Основні технічні характеристики; Сокет: AM5; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота процесора: 4.7 GHz; Максимальна тактова частота...
Часті питання про Процесори
🏆 Які Процесори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Процесори. Скільки коштують Процесори?
💻 Де купити Процесори у Львові?
🔥 Процесори які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Сімейство процесора: Intel Core i3; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 4 ядра; Кількість потоків: 8; Базова тактова частота: 3.3 GHz; Максимальна тактова частота: 4.3 GHz; Теплопакет...
Топ продажів
Топ продажів
Сімейство процесора: Intel Core i5; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12; Максимальна тактова частота: 4.4 GHz; Теплопакет (TDP): 65W; Кеш-пам'ять: 18 MB;...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 3; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 4 ядра; Кількість потоків: 4 потоки; Базова тактова частота: 3.6 GHz; Максимальна частота тактова процесора: 4.0...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота: 3.6 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Тип сокету: AM5; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота: 4.7 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7; Тип сокету: AM4; Кількість ядер: 8 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Базова тактова частота: 3.8 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7; Тип сокету: AM5; Кількість ядер: 8 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Базова тактова частота: 4.5 GHz; Максимальна частота тактова процесора:...
Переглянуті товари
Тип: телескопічна; Тип монтажу: у шафу; Продуктивність: 700 м3 / год; Потужність: 150 Вт; Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція; Ширина корпусу: 60 см; Діаметр...
Формат акустики: 1.0; Тип: портативні; Кількість смуг: немає даних; Потужність: 50 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 40 - 22 000 Гц;...
Уточнити наявність
Тип: ультразвуковий; Основні функції: ароматизація, зволоження; Площа обслуговування: 35 м?; Продуктивність: 360 мл / год; Потужність: 24 Вт; Об'єм резервуару для води: 3.5 л;...
Тип сокета: s1200; Сімейство процесора: Intel Pentium; Кількість ядер: 2 ядра; Тактова частота ядра: 4,0GHz; Кількість потоків: 4 потоку; Графічне ядро: Intel UHD 610; Intel® Smart Cache: 4Mb;...