iiyama DS3002C-B1 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 24008
Є на складі
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama DS3002C-B1 (UA)
iiyama
iiyama
Тип: поворотно-похилий; Кількість ступенів свободи: 5; Мінімальна підтримувана діагональ: 10 "; Максимальна підтримувана діагональ: 27"; Підтримуваний стандарт VESA: 75 x 75, 100 х 75, 100 x 100; Максимальне навантаження: 5 кг; Матеріал корпусу: метал
Ремонт
Купити iiyama DS3002C-B1 (UA)
  • Опис
Основні
Тип кріплення Кріплення на стіл
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Модель: DS3002C-B1
Стаття: DS3002C-B1
Тип: обертовий лист
Кількість ступенів свободи: 5
Мінімально підтримується діагональ: 10 "
Максимально підтримується діагональ: 27 "
Підтримується стандарт VESA: 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100
Максимальне навантаження: 5 кг
Матеріал корпусу: Метал
Особливості: Для 2 телевізорів
Колір: Чорний
Гарантія, місяць: 12
Є на складі
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Розпродаж
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...