Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/1TB RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Залишити відгук
Код товару: 352934
Є на складі
HP
HP
Процесор: AMD Ryzen™ 5 240 (6 ядер, 12 потоків, 4,30–5,00 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); SSD M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану: 15,6 дюйма; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Частота оновлення екрану: 144 Гц; Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP Victus
Розширення екрану 1920x1080
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 6
Процесор AMD Ryzen 5
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5050
Об'єм пам'яті відеокарти 8 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ 5 240 (6 ядер, 12 потоків, 4,30–5,00 ГГц, кэш 22 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
SSD M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 15,6"
Розширення екрану: 1920 x 1080 (Full HD)
Частота оновлення екрану: 144 Гц
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050; AMD Radeon™ 760M
Пам'ять відеокарти: 8 ГБ GDDR7
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудовані мікрофони
Веб-камера: HD
Підключення: LAN 1 Гбіт/с; Wi-Fi 6; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-іонний полімерний
Ємність акумулятора: 70 Вт·год
Домінуючий колір: Сірий
Сканер відбитків пальців: Ні
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Немає
Блок живлення: 200 Вт
Висота: 23,5 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 255 мм
Вага: 2,29 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ;...
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Часті питання про Ноутбуки
💲 Ціни на Ноутбуки. Скільки коштують Ноутбуки?
💻 Де купити Ноутбуки у Львові?
🔥 Ноутбуки які моделі найдоступніші?
Блог
Конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від версії операційної системи.
Також вас можуть зацікавити
Процесор: AMD Ryzen™ 5 240 (6 ядер, 12 потоків, 4,30–5,00 ГГц, кэш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану: 15,6...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Уточнити наявність
; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 1х16pin (Gen 5), 3x6+2...