Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/1TB/Win11P (C51LDET)
Залишити відгук
Код товару: 360016
Уточнити наявність
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 ядер, 14 потоків, 1,30–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Немає; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану: 14,0"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²; Відеокарта: Intel® Graphics
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP ProBook
Є на складі
Діагональ екрану: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-1334U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Основні
Екран, дюйми 14
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 12
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1 кг до 1.5 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 ядер, 14 потоків, 1,30–4,80 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 14,0"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel® Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: LAN 1 Гбіт/с; Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 56 Вт·год
Колір: сріблястий
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Датчик Холла; Датчик температури
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Корпус і збірка: Алюмінієвий корпус; Армійський стандарт MIL-STD-810H
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 17 мм
Ширина: 318 мм
Глибина: 244 мм
Вага: 1,39 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY - Міжнародна
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...