Комп'ютер HP OMEN 35L Ultra 5-225F/32GB/2TB RTX5060 (GT16-0044nw (CS7L9EA)) EU
Залишити відгук
Код товару: 374214
Уточнити наявність
HP
HP
Процесор: Intel Core Ultra 5 225F (10 ядер, 10 потоків, 3,3-4,9 ГГц, 20 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (UDIMM DDR5, 6000 МГц); Архітектура пам'яті: Двохканальна; Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 128 ГБ; Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060; Оперативна пам'ять відеокарти: 8192 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять); PCIe SSD: 2000 ГБ; Варіанти зберігання: Підтримується накопичувач M.2 PCIe (крепіжні елементи не входять в...
Ремонт
Основні
Вид комп'ютера Стаціонарний
Процесор Intel Core Ultra
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Жорсткий диск SSD
Об'єм жорсткого диска 2 Тб
Відеокарта NVIDIA GeForce
Екран Немає
Всі характеристики
Процесор: Intel Core Ultra 5 225F (10 ядер, 10 потоків, 3,3-4,9 ГГц, 20 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (UDIMM DDR5, 6000 МГц)
Архітектура пам'яті: Двоканальна
Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього / вільних): 4/2
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060
Оперативна пам'ять відеокарти: 8192 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять)
PCIe SSD: 2000 ГБ
Вбудовані оптичні приводи: Відсутні
Звук: Вбудована звукова карта
Підключення: Wi-Fi 7; LAN 10/100/1000 Мбіт/с; Bluetooth
Роз'єми на верхній панелі: USB 3.2 Gen. 1 - 2; USB Type-C - 1; Вихід для навушників/дисплеїв - 1
Внутрішні порти (не використовуються): PCI-e x4 - 1; M.2 - 1
Блок живлення: 850 Вт
Енергоефективність блоку живлення: 80 Plus Gold
Підсвітка корпусу: Багатоколірна (ARGB)
Тип охолодження: Повітряне охолодження процесора
Операційна система: Немає системи
Висота: 410 мм
Ширина: 210 мм
Глибина: 408 мм