Комп'ютер HP OMEN 35L Ryzen 5-8400F/32GB/2TB RTX5060 (GT16-0045nw (CS7M0EA)) EU
Залишити відгук
Код товару: 367396
Є на складі
HP
HP
Процесор: AMD Ryzen™ 5 8400F (6 ядер, 12 потоків, 4,20-4,70 ГГц, 22 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (UDIMM DDR5, 6000 МГц); Архітектура пам'яті: Двоканальна; Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 128 ГБ; Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060; Оперативна пам'ять відеокарти: 8192 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять); PCIe SSD: 2000 ГБ; Варіанти зберігання: Підтримується накопичувач M.2 PCIe (крепильні елементи не входять у комплект)
Ремонт
Основні
Вид комп'ютера Стаціонарний
Процесор AMD Ryzen 5
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Жорсткий диск SSD
Об'єм жорсткого диска 2 Тб
Відеокарта NVIDIA GeForce
Екран Немає
Всі характеристики
Процесор: AMD Ryzen™ 5 8400F (6 ядер, 12 потоків, 4,20-4,70 ГГц, 22 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (UDIMM DDR5, 6000 МГц)
Архітектура пам'яті: Двоканальна
Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 128 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього / вільних): 4/2
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060
Оперативна пам'ять відеокарти: 8192 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять)
PCIe SSD: 2000 ГБ
Вбудовані оптичні приводи: Відсутні
Аудіо: Вбудована звукова карта
Підключення: Wi-Fi 7; LAN 10/100/1000 Мбіт/с; Bluetooth
Роз'єми на верхній панелі: USB 3.2 Gen. 1 - 2; USB Type-C - 1; Роз'єм для навушників/динаміків - 1
Внутрішні порти (не використовуються): PCI-e x4 - 1; M.2 - 1
Блок живлення: 850 Вт
Енергоефективність блоку живлення: 80 Plus Gold
Підсвітка корпусу: Багатоколірна (ARGB)
Тип охолодження: Повітряне охолодження процесора
Операційна система: Немає ОС
Висота: 410 мм
Ширина: 210 мм
Глибина: 408 мм