Комп'ютер HP OMEN 35L Ryzen 5-8400F/32GB/1TB/Win11PX RTX5060 (GT16-0045nw (CS7M0EA)) EU
Залишити відгук
Код товару: 367395
Є на складі
HP
HP
Процесор: AMD Ryzen™ 5 8400F (6 ядер, 12 потоків, 4,20-4,70 ГГц, 22 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (UDIMM DDR5, 6000 МГц); Архітектура пам'яті: Двоканальна; Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ; Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060; Оперативна пам'ять відеокарти: 8192 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять); PCIe SSD: 1000 ГБ; Варіанти зберігання: Підтримується накопичувач M.2 PCIe (кріпильні елементи не входять до комплекту)
Ремонт
Основні
Вид комп'ютера Стаціонарний
Процесор AMD Ryzen 5
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Жорсткий диск SSD
Об'єм жорсткого диска 1 Тб
Відеокарта NVIDIA GeForce
Екран Немає
Всі характеристики
Процесор: AMD Ryzen™ 5 8400F (6 ядер, 12 потоків, 4,20-4,70 ГГц, 22 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (UDIMM DDR5, 6000 МГц)
Архітектура пам'яті: Двоканальна
Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього / вільних): 4/2
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060
Оперативна пам'ять відеокарти: 8192 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять)
PCIe SSD: 1000 ГБ
Вбудовані оптичні приводи: Відсутні
Аудіо: Вбудована звукова карта
Підключення: Wi-Fi 7; LAN 10/100/1000 Мбіт/с; Bluetooth
Роз'єми на верхній панелі: USB 3.2 Gen. 1 - 2; USB Type-C - 1; Роз'єм для навушників/динаміків - 1
Внутрішні порти (не використовуються): PCI-e x4 - 1; M.2 - 1
Блок живлення: 850 Вт
Енергоефективність блоку живлення: 80 Plus Gold
Підсвітка корпусу: Багатоколірна (ARGB)
Тип охолодження: Повітряне охолодження процесора
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Висота: 410 мм
Ширина: 210 мм
Глибина: 408 мм
Вага: 14,5 кг
Часті питання про Комп'ютери
💲 Ціни на Комп'ютери. Скільки коштують Комп'ютери?
💻 Де купити Комп'ютери у Львові?
🔥 Комп'ютери які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Активна область, мм: 243 х 159 мм; Матриця: IPS; Діагональ: 11.4"; Роздільна здатність: 2200 x 1440; Кут огляду: 170°; Кількість кольорів: 16.7М; Яскравість, cd / m: 400; Контрастність: 1200:1;...