Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 7-258V/32GB/512/Win11P (C51MJET)
Залишити відгук
Код товару: 361522
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 800 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP EliteBook
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (впаянні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Глянцевий, Led, IPS
Розмір екрану: 16
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 800 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™ Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 62 Вт·год
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Датчик Холла; Датчик температури
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,5 мм
Ширина: 359 мм
Глибина: 250 мм
Вага: 1,77 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 14-ядерний, Intel Core Ultra 5 125H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...