Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 7-255U/16GB/512/Win11P (C51LBET)
Залишити відгук
Код товару: 361526
Уточнити наявність
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 255U (12 ядер, 14 потоків, 1,70–5,20 ГГц, кэш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 7500 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 16 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 13,3 дюйма; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP EliteBook
Є на складі
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i7-1265U / Оперативна пам'ять: 32Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Діагональ екрану: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 12-ядерний, Intel Core Ultra 7 155U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Діагональ екрана: 16.0" IPS / Розширення: 1920x1200 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 7535U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 660M Graphics / ...
Основні
Екран, дюйми 13
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 12
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1 кг до 1.5 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 255U (12 ядер, 14 потоків, 1,70–5,20 ГГц, кэш 12 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 7500 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (распаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS
Розмір екрана: 13,3 дюйма
Розширення екрана: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel® Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 62 Вт·год
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Акселерометр; Датчик Холла; Магнітометр; Датчик освітленості; Датчик температури; Гіроскоп
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,5 мм
Ширина: 302 мм
Глибина: 215 мм
Вага: 1,29 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний об’єм оперативної пам’яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання...
Діагональ екрана: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 8-ядерний, AMD Ryzen 7 5700U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...