Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 5-228V/32GB/512/Win11P (C51MMET)
Залишити відгук
Код товару: 361988
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 228 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кеш 8 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Розширення екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 800 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP EliteBook
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 228 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кеш 8 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (впаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Глянцевий, Led, IPS
Розмір екрану: 16
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 800 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™ Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофона
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 62 Вт·год
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Датчик Холла; Датчик температури
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,5 мм
Ширина: 359 мм
Глибина: 250 мм
Вага: 1,77 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 14-ядерний, Intel Core Ultra 5 125H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Часті питання про Ноутбуки
💲 Ціни на Ноутбуки. Скільки коштують Ноутбуки?
💻 Де купити Ноутбуки у Львові?
🔥 Ноутбуки які моделі найдоступніші?
Блог
Конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від версії операційної системи.
Також вас можуть зацікавити
Процесор: AMD Ryzen™ 5 220 (6 ядер, 12 потоків, 3,20–4,90 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 24 ​​ГБ (DDR5, 5600 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED,...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...