Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 313324
Є на складі
Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Тип БП для комп'ютерів HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.52 HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Потужність 600 Вт HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Модульне підключення кабелів ні HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Модуль PFC активний HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Підключення процесора 4+4pin HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 2 HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Підключення відеокарти 2x6+2 pin HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S) (UA) Кількість роз'ємів SATA 6
HighPower
HighPower
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.52; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 2; Підключення відеокарти: 2x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.52
Сила: 600 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4PIN
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 50a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...