Міксер Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Залишити відгук
Код товару: 228177
Є на складі
Міксер Gorenje M400ORA (M400ORAB) Gorenje M400ORA (M400ORAB) Тип пристрою ручний міксер Gorenje M400ORA (M400ORAB) Потужність 400 Вт Gorenje M400ORA (M400ORAB) Кількість швидкостей 5 Gorenje M400ORA (M400ORAB) Конструкція ручний Gorenje M400ORA (M400ORAB) Функції  збивання; змішування
Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Gorenje M400ORA (M400ORAB)
Gorenje
Gorenje
Тип пристрою: ручний міксер; Потужність: 400 Вт; Кількість швидкостей: 5; Конструкція: ручний; Функції: збивання; змішування; Додатково: автоматичне звільнення насадок; Насадки: віночки для збивання; Матеріал насадок: нержавіюча сталь; Живлення: мережа; Розміри (ШхВхГ): 10? 30? 20 см
Ремонт
Основні
Тип Ручний
Потужність 301 - 400 Вт
Матеріал чаші Немає
Всі характеристики
Тип пристрою: ручний міксер
Сила: 400 Вт
Потік швидкостей: 5
Дизайн: Посібник
Функції: збивання; змішування
Крім того: автоматичне заморожування форсунок
Насадки: збивання віночка
Назаді Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Потужність: мережа
Розміри (SHHVHG): 10? 30? 20 см
Колір: Чорний
Вага: 1,3 кг
Ширина: 220 мм
Висота: 250 мм
Довжина: 140 мм