Блендер Gorenje BN1200AL
Код товару: 150988
Є на складі
- Розділ: Блендери
- Дивитися інші: Блендери Gorenje
- Гарантія на товар: 24 місяці
Тип: фітнес-блендер; Потужність: 1200 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 500 мл; Імпульсний режим: є; Матеріал корпусу: пластик; Особливості: секція для зберігання шнура, захист двигуна від перегріву, знімні частини придатні для миття в посудомийній машині
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
NINJA BN750EU
TEFAL BLENDFORCE BL420131
Braun MQ 9135 XI
Electrolux E3TB1-4GG
TEFAL BLENDFORCE GLASS TRIPLAX SP BL435831
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Esperanza Pepper Grinder EKP001W (UA)
Esperanza EKP 001 K (UA)
Esperanza EKP 002 (UA)
Rotex RTB410-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Споживана потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: 2; Режими: турбо; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): немає; Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає;...
Тип: занурювальний; Потужність: 850 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Об'єм чаші: 0.5 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність...
Тип: занурювальний; Потужність: 850 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Об'єм чаші: 1.5 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність...
Потужність: 800 Вт; Кількість швидкостей: 2; Режими: турбо; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): є; Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає; Мульти-подрібнювач (1,2 л і...
Тип: стаціонарний; Потужність: 260 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1 л; Міні-подрібнювач: немає; Колка льоду: немає; Імпульсний режим: є; Матеріал корпусу:...
Тип: стаціонарний; Потужність: 290 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1.5 л; Насадки і ножі: ніж для подрібнення; Колка льоду: немає; Імпульсний режим: є; Матеріал...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: 5; Об'єм чаші: 0.8 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 500...
Тип: занурювальний; Потужність: 450 Вт; Кількість швидкостей: 2; Матеріал ніжки блендера: пластик; Колір білий; Країна виробництва: Китай; Примітка: Виробник може...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Сумісність із брендом: Samsung; Сумісність: Galaxy Buds 2 Pro; Особливості: чохол; Колір: білий;
Уточнити наявність
Форм-фактор: моноблок; Кількість SIM-карток: 2 SIM; Формат SIM-картки: Mini; Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G / 5G): 2G; Стандарти зв'язку (GSM): 900, 1800; Тип дисплею: TFT; Діагональ екрану: 2.8";...
Типорозмір: Miditower; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: Micro-ATX; Розташування блоку живлення: нижнє; Кількість внутрішніх відсіків 3.5":...