Gembird WM-80STR-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288797
Є на складі
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
Gembird WM-80STR-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Варіанти встановлення: на стіну; Мінімальна діагональ, що підтримується: 40"; Максимальна діагональ, що підтримується: 80"; VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 50 кг; Кут нахилу: -3/+7 °; Кут повороту: 100 °; Кут обертання: 90 °; Кількість екранів, що встановлюються: 1; Комплектація: кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації
Ремонт
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Параметри встановлення: На стіні
Мінімально підтримується діагональ: 40 "
Максимально підтримується діагональ: 80 "
VESA: 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: -3/+7 °
Кут повороту: 100 °
Кут обертання: 90 °
Кількість встановлених екранів: 1
Комплекс: кронштейн; Монтажний набір; Інструкції з експлуатації
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...