Корпус GAMEMAX ST-602-400W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 184219
Є на складі
Корпус GAMEMAX ST-602-400W (UA) GAMEMAX ST-602-400W (UA) Клас корпусу Компактні GAMEMAX ST-602-400W (UA) Типорозмір Microtower GAMEMAX ST-602-400W (UA) Спосіб установки універсальний GAMEMAX ST-602-400W (UA) Матринські плати, що підтримуються Mini - ITX GAMEMAX ST-602-400W (UA) Наявність блока живлення  З блоком живлення x SATA GAMEMAX ST-602-400W (UA) Кількість внутрішніх відсіків 5.25” 1 GAMEMAX ST-602-400W (UA) Кількість та розмір встановлених вентиляторів 1 х 80 мм
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GAMEMAX ST-602-400W (UA)
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Компактні; Типорозмір: Microtower; Спосіб установки: універсальний; Підтримувані материнські плати: Mini - ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 400 Вт; Коннектори / роз'єми: 20 + 4 pin, 4 pin, 2 x SATA; Кількість внутрішніх відсіків 5.25 ": 1; Кількість і розмір встановлених вентиляторів: 1 х 80 мм
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Mini-ITX
Основні
Потужність блоку живлення 400 Вт
Всі характеристики
Клас класу: компактний
Розмір: мікротаж
Метод установки: Універсальний
Підтримувані материнські плати: міні - itx
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 400 Вт
Кількість внутрішніх відділень 5,25 ”: 1
Число та розмір встановлених вентиляторів: 1 х 80 мм
Місця для додаткових шанувальників: Топ 1х8 см
Охолоджуючі елементи: вентиляційні грилі
Зовнішні роз'єми: 2 X USB 2.0, 2 X USB 3.0, 2 X Audio
Будівельний матеріал: метал 0,5 мм, пластик