Блок живлення GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 178143
Уточнити наявність
Блок живлення GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Тип БП для комп'ютерів GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.31 GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Потужність 800 Вт GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Модульне підключення кабелів Semi GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Bronze GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Підключення процесора 1x4+4pin GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 2 GAMEMAX 800W (VP-800-M-RGB) (UA) Підключення відеокарти 2x6+2 pin
GameMax
GameMax
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 800 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 6
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.31
Сила: 800 Вт
Модульне з'єднання кабелю: напів
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 60a
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Інше: Підсвічування RGB
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній;...
Весь переглянутий товар - 8 шт