Блок живлення GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 176590
Уточнити наявність
Блок живлення GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA) GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA) Потужність 700 Вт GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA) Підключення процесора 1x4+4pin GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 2 GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA) Підключення відеокарти 2x6+2 pin GAMEMAX 700W (VP-700-M-RGB) (UA) Кількість роз'ємів SATA 5
GameMax
GameMax
Потужність: 700 Вт; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 5; Кількість роз'ємів Peripheral: 3; OutputСurrent + 5V: 20A; OutputСurrent + 3,3V: 20A; OutputCurrent + 12V1: 48A; Інша: підсвічування RGB
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Сила: 700 Вт
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
Сата: 5
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 48a
Інше: Підсвічування RGB
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Модульне з'єднання кабелю: напів
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне, бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Максимальний вхідний опір: 12...
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній;...
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin;...
Товар очікується
Екран: 6,9" OLED 2868x1320 / Вбудована пам'ять: 512 Гб / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Процесор: Apple A18 Pro / Кількість ядер: 6 / Основна камера, Мп: 48 + 48 + 12 / Фронтальна камера, Мп: 12 / ОС: iOS 18...
Весь переглянутий товар - 33 шт