Блок живлення GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 176592
Є на складі
Блок живлення GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) Потужність 700 Вт GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) Підключення процесора 1x4+4pin GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 2 GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) Підключення відеокарти 2x6+2 pin GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) Кількість роз'ємів SATA 5 GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA) Кількість роз'ємів Peripheral 3
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GAMEMAX 700W (VP-700-RGB) (UA)
GameMax
GameMax
Потужність: 700 Вт; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 5; Кількість роз'ємів Peripheral: 3; OutputСurrent + 5V: 20A; OutputСurrent + 3,3V: 20A; OutputCurrent + 12V1: 48A; Інша: підсвічування RGB
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Сила: 700 Вт
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
Сата: 5
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 48a
Інше: Підсвічування RGB
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...