Блок живлення GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 178139
Уточнити наявність
Блок живлення GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Тип БП для комп'ютерів GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.31 GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Потужність 600 Вт GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Модульне підключення кабелів ні GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Bronze GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Модуль PFC активний GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA) Підключення процесора 1x4+4pin
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)
GameMax
GameMax
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.31
Сила: 600 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
Сата: 5
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 18a
Вихід Surrent +3,3 В: 18а
OutputCurrent +12v1: 40a
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Інше: Підсвічування RGB
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX; Слоти карт розширення: 7; Потужність блоку живлення без блоку живлення; Розміри корпусу: 190 х 450 х 380 мм; USB...
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: SFX; Потужність сумарна, Вт: 300; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 20 (сумарний 12V); -12V: 0,5; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму...
Тип: геймерські (ігрові); Призначення: для ноутбука, для консолі, для комп'ютера; Підключення: провідне; Конструкція: повнорозмірні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм,...
Весь переглянутий товар - 15 шт
GAMEMAX 600W (VP-600-RGB) (UA)