Блок живлення FSP 400W (ATX-400PNR PRO) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348928
Є на складі
FSP 400W (ATX-400PNR PRO) (UA)
FSP
FSP
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 400 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4pin; Підключення відеокарти: 1x6 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1; Кількість роз'ємів SATA: 2
Ремонт
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт БП: ATX
Потужність: 400 Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 4pin
Підключення відеокарти: 1x6 pin
Кількість роз’ємів SATA: 2
Кількість роз’ємів Peripheral: 2
Кількість роз’ємів FDD: 2
OutputCurrent +5V: 16A
OutputCurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 13A
OutputCurrent +12V2: 14A
OutputCurrent -12V: 0.3А
OutputCurrent +5Vsb: 2.5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...