Блок живлення Enermax CyberG II 850W (ERV850G-AHG-NAC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 352183
Є на складі
ENERMAX
ENERMAX
Бренд: Enermax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Мощність сумарна, Вт: 850; Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 100; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 849,6; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70,8; -12V: 0,4; +5Vsb: 2,5
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX, EPS
Мощність сумарна, Вт: 850
Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 100
Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 849,6
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 70,8
-12V: 0,4
+5Vsb: 2,5
Тип роз’єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз’єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 3
SATA: 6
Роз’єми доп. живлення для відеокарт: 1x16pin, 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): активна
Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS Gold
ККД (%): 93
Стандарт ATX12V: 3.1
Розміри, мм: 86 x 150 x 140
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...