Увага! Супер-ціни! Купуйте смарт-годинники Samsung по найнижчій ціні в Україні! Переходь за посіланням!
Самовивіз товару за адресами в м. Одеса та Харків

Електротранспорт Xiaomi

Електротранспорт Xiaomi — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харків Україна

Електротранспорт Xiaomi — це транспортні пристрої для індивідуального пересування, яким віддає перевагу все більша кількість споживачів. Причина — безліч безперечних переваг.

Такий персональний транспорт дозволяє забути про пробки, годиннику пік в метро і інших неприємних моментах. До того ж, це зручніше і дешевше за особистий автомобіль. Користувач дістає можливість набагато легше пересуватися по вулицях і швидко добиратися до потрібного пункту.

Електротранспорт підходить для самих різних цілей: від звичайних поїздок на працю до прогулянок по парку або розваг з друзями.

Мини-сигвеи Xiaomi

Мини-сигвей — близький родич гироскутера. Цей транспортний засіб, що самобалансується, зовні є невеликою платформою з двома колесами, які розташовані з обох боків пристрою.

Користувач управляє пристроєм за допомогою балансування власного тіла. Наприклад, при нахилі вперед, мини-сигвей також починає їхати вперед. Нахилившись назад, транспорт можна уповільнити або зупинити.

Також для зручності управління в центрі платформи є спеціальні колонки, за допомогою яких можна повертати в ту або іншу сторону. Використовуватися мини-сигвеи можна як на вулиці, так і усередині приміщення.

Технічні характеристики і особливості

Особливості мини-сигвеев Xiaomi :

  • Здатність розвивати швидкість до 16 км/год. Це оптимальна безпечна швидкість, яка дозволяє в короткі терміни дістатися до потрібного пункту.
  • Довгий час автономної роботи. Транспорт здатний проїхати до 18-22 км підряд без додаткового заряджання. Конкретна відстань залежить від режиму їзди, особливостей місцевості і ваги користувача.
  • Потужність. Наприклад, модель Ninebot Mini оснащена двома двигунами, які в сумі забезпечують 1400w потужностей.
  • Мала вага і невеликий розмір вага. Мини-сигвеи від цієї компанії важать близько 12,5 кілограмів і мають компактні розміри. Тому їх досить легко брати з собою і переносити з точки А в точку В. Для зручності перенесення виробник передбачив спеціальну ручку.
  • Водонепроникний герметичний корпус. Корпус виготовлений з якісних матеріалів, які стійкі до дії води. Клас захисту IP 54. Так що такому транспорту не страшні дощ і пил.
  • Датчики виявлення водія. Це дозволяє краще контролювати пристрій і знижує ризик аварійних ситуацій.
  • Пневматичні шини великого розміру. Подібні шини покращують амортизації і спрощують їзду по бездоріжжю.
  • Ножне кермо. Розташований в центральній частині платформи. Дозволяє легко управляти транспортом простими рухами.
  • Світлодіодне підсвічування. В даному випадку — це LED- фара, яка не лише освітлює дорогу, але і робить зовнішній вигляд пристрою сильнішим і ефектнішим. Користувач може управляти режимами роботи фари, настроюючи під свій смак і настрій.
  • Зручне мобільне застосування. Додаток продуманий до дрібниць і дає користувачеві безліч можливостей для налаштувань і управління. Наприклад, Ninebot- ом можна управляти видалено. Також є можливість вибрати швидкість, настроїти маршрут і задати напрям. Транспорт сам доставить користувача в потрібну точку. Окрім завдання параметрів, тут можна перевірити статистику і познайомитися з новими людьми. Додаток регулярно оновлюється.

Середнє максимальне навантаження складає 80 кілограмів. Приблизний час зарядки у різних моделей — 3-4 години. У деяких мини-сигвеев є присутньою можливість підключитися до Bluetooth.

До речі, деякі моделі представлені в різних колірних варіантах. Наприклад, у білому або чорному кольорі. Дізнатися більше про ту або іншу модель, а також ознайомитися з фотографіями можна в каталозі сайту.

Дізнавайтеся про нові акції