Gorenje KR1800SDP
Код товару: 129946
Уточнити наявність
- Розділ: Грилі і електрошашличниці
- Дивитися інші: Грилі і електрошашличниці Gorenje
- Гарантія на товар: 24 місяці
Тип управління: механічний; Розміщення: настільний; Потужність 1800 Вт; Поверхня: ребриста, плоска; Антипригарне покриття: є; Температурні режими: 4; Ширина решітки-гриль: 29 см; Довжина решітки-гриль: 22 см; Особливості: індикатор роботи, ненагревающаяся ручка; Вага: 4 кг
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Купити Gorenje KR1800SDP
Часті питання про Грилі і електрошашличниці
🏆 Які Грилі і електрошашличниці найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Грилі і електрошашличниці:
Rosle Buddy G40 25015
💲 Ціни на Грилі і електрошашличниці. Скільки коштують Грилі і електрошашличниці?
💻 Де купити Грилі і електрошашличниці у Львові?
🔥 Грилі і електрошашличниці які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Грилі і електрошашличниці:
Rosle Buddy G40 25015
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Потужність: 2000 Вт / Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь / Діаметр гриля: 37 см / Температура гриля: до 300 °C / Колір: Чорний
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: TBS; Матеріал корпусу: пластик; Колір: чорний
; з моделями: Apple iPhone XS; Призначення: модельний; Колір: білий;
Форм-фактор: ATX; Потужність: 750 Вт; +5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 62.5А; +12V2: ні; +12V3: ні; +12V4: ні; +5Vsb: 3A; -12V: 0.3А
Форм-фактор: ATX; Потужність: 600 Вт; +5V: 9А; +3.3V: 8А; +12V1: 42.8А; +5Vsb: 2А; -12V: 0.5A; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає; 8-pin CPU: немає