Духова шафа Electrolux EOF3H40BX
Залишити відгук
Код товару: 281454
Є на складі
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
Electrolux EOF3H40BX
ELECTROLUX
ELECTROLUX
Ремонт
Основні
Тип Електричний
Управління Комбіноване
Дисплей Є
Тип гриля Електричний
Конвекція Є
Колір Нержавіюча сталь
Всі характеристики
Тип: електричний
Управління: механічно-електронний
Том: 65 л
Внутрішнє покриття: Емаль
Система очищення: м'яка емаль
Кількість програм: 9
Тип гриля: електричний
Кількість дверних окулярів: 2
Клас споживання енергії: a
Тип путівників: знімний
Дисплей: Так
Освітлення: Так
Вага: 28 кг
Колір: нержавіюча сталь
Часті питання про Вбудовувані духові шафи
🏆 Які Вбудовувані духові шафи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Вбудовувані духові шафи:
💲 Ціни на Вбудовувані духові шафи. Скільки коштують Вбудовувані духові шафи?
💻 Де купити Вбудовувані духові шафи у Львові?
🔥 Вбудовувані духові шафи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Вбудовувані духові шафи:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Переглянуті товари
; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Уточнити наявність
Тип: звичайний; Призначення: побутовий; Потужність: 2200 Вт; Кількість швидкостей: 2; Кількість температурних режимів: 3; Функції: захист від перегріву, подача...
Тип поверхні: газова; Матеріал поверхні: загартоване скло; Кількість конфорок: 4; Діаметр і потужність конфорок: ліва передня: потужністю 3900 вт, діаметром 114 мм, ліва...
Тип: плойка; Потужність: 35 Вт; Кількість температурних режимів: 11; Робоча температура: 160-210 ° С; Покриття нагрівального елементу: кераміка, кератин; Діаметр: 16 мм;...
Тип підключення: бездротове; Живлення: акумулятор; Довжина кабелю: без кабелю; Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість: немає даних; Опір навушників: 32 Ом;...
Призначення: для бороди та вусів; Тип гоління: сухе; Система гоління: леза; Кількість голівок / сіток для гоління: 3; Мінімальна довжина: 1мм; Максимальна довжина: 35 мм;...
Уточнити наявність
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 40"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3440 x...