Комп'ютер Dell Tower Plus Ultra 7-265/32GB/1TB/Win11P RTX5070 (EBT2250_ARL_127) EU
Залишити відгук
Код товару: 372556
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel Core Ultra 7 265 (20 ядер, 20 потоків, 1,80-5,3 ГГц, 36 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (DIMM DDR5, 5200 МГц); Архітектура пам'яті: Двоканальна; Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5070; Intel Arc Graphics; Оперативна пам'ять відеокарти: 12288 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять); PCIe SSD: 1000 ГБ; Варіанти зберігання даних: Можливо встановити два SATA-накопичувачі (креплення...
Ремонт
Основні
Вид комп'ютера Стаціонарний
Процесор Intel Core Ultra
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Жорсткий диск SSD
Об'єм жорсткого диска 1 Тб
Відеокарта NVIDIA GeForce
Екран Немає
Всі характеристики
Процесор: Intel Core Ultra 7 265 (20 ядер, 20 потоків, 1,80-5,3 ГГц, 36 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (DIMM DDR5, 5200 МГц)
Архітектура пам'яті: Двоканальна
Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього / вільних): 2/0
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5070; Intel Arc Graphics
Оперативна пам'ять відеокарти: 12288 МБ GDDR7 (вбудована пам'ять)
PCIe SSD: 1000 ГБ
Вбудовані оптичні приводи: Немає
Звук: Вбудована звукова карта
Підключення: Wi-Fi 7; LAN 2,5 Гбіт/с; Bluetooth
Внутрішні порти (вільні): PCI-e x16 - 1 шт.; PCI-e x4 - 2 шт.; SATA III - 2 шт.
Блок живлення: 750 Вт
Підсвітка корпусу: Немає
Миша та клавіатура в комплекті: Бездротова клавіатура; Бездротова миша
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Висота: 373 мм
Ширина: 173 мм
Глибина: 427 мм
Вага: 13 кг
Часті питання про Комп'ютери
💲 Ціни на Комп'ютери. Скільки коштують Комп'ютери?
💻 Де купити Комп'ютери у Львові?
🔥 Комп'ютери які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Процесор: Intel Core i5-14500 (14 ядер, 20 потоків, 2,60-5,00 ГГц, 24 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (UDIMM DDR5, 4800 МГц); Відеокарта: Intel UHD Graphics 770; Об'єм пам'яті відеокарти: Загальна пам'ять; PCIe...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип підключення: дротове; Частотний діапазон: 10 - 44 000 Гц; Чутливість: 112 дБ; Опір навушників: 32 Ом; Чутливість мікрофона: -38 дБ ± 3 дБ; Частотний діапазон мікрофона: 100 - 10...