Ноутбук Dell 16 Plus Ultra 7 256V/32GB/1TB/Win11 Touch (DB16250_LNL_201H)
Залишити відгук
Код товару: 361949
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 256V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, LED, WVA; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell 16
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Блакитний
Категорія Для роботи
Тип матриці VA/MVA/PVA
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 256V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (впаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Глянцевий, Led, WVA
Розмір екрану: 16
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel® Arc™ Graphics 140 В
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-іонний
Домінуючий колір: Небесно-блакитний
Сканер відбитків пальців: Так
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Висота: 17 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,87 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Діагональ екрана: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 8-ядерний, AMD Ryzen 7 5700U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...