Ноутбук Dell 14 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 (DB14250_LNL_203_HOM)
Залишити відгук
Код товару: 361962
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, WVA; Діагональ екрану: 14,0"; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1600 (WQXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell 14
Основні
Екран, дюйми 14
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Синій
Категорія Для роботи
Тип матриці VA/MVA/PVA
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (припаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, Led, WVA
Розмір екрану: 14,0"
Роздільна здатність екрану: 2560 x 1600 (WQXGA)
Відеокарта: Intel Arc™ Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: Wi-Fi 6; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-іонний
Домінуючий колір: Синій
Сканер відбитків пальців: Так
Клавіатура з підсвіткою: Так
Клавіатура Колір підсвітки: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 14,7 мм
Ширина: 314 мм
Глибина: 227 мм
Вага: 1,55 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Розпродаж
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 5600H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX30 : Windows 11...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...