Оперативна пам'ять DDR4 8GB 3200 MHz GOODRAM (GR3200D464L22S / 8G) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 218744
Уточнити наявність
GOODRAM
GOODRAM
Тип пам'яті: DDR4; Обсяг пам'яті: 8 ГБ; Кількість модулів у наборі: 1; Стандарти пам'яті: PC4-25600; Частота пам'яті 3200 MHz; Таймінги: CL22; Напруга: 1.2 V; Перевірка і корекція помилок (ECC): non-ECC; Буферизація: unbuffered; Охолодження: немає
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати DDR4 SDRAM
Основні
Тип пам'яті DDR4 SDRAM
Об'єм пам'яті 8 ГБ
Частота пам'яті 3200 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Тип пам'яті: DDR4
Том пам'ять: 8 Гб
Кількість модулів у наборі: 1
Стандарти пам'яті: PC4-25600
Частота пам'яті: 3200 МГц
TAIMES: CL22
Напруга: 1,2 В