Оперативна пам'ять DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101)
Залишити відгук
Код товару: 34922
Уточнити наявність
Топ продажів
Оперативна пам'ять DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101) DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101) Модель  DDR3 4GB 1600 МГц DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101) Стаття  TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101 DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101) Тип пам'яті  DDR 3 < DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101) Кількість модулів у наборі  1
Team
Team
Тип пам'яті: DDR 3; Обсяг пам'яті: 4 GB; Кількість модулів у наборі: 1; Частота пам'яті: 1600 MHz; Таймінги: CL11; Напруга: 1.5V; Охолодження: немає
Детальніше про товар
851
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип пам'яті: DDR 3
Об'єм пам'яті: 4 GB
Кількість модулів у наборі: 1
Частота пам'яті 1600 MHz
Таймінги: CL11
Напруга: 1.5V
Охолодження: немає
Гарантія, міс: 60
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати DDR3 SDRAM
Основні
Тип пам'яті DDR3 SDRAM
Об'єм пам'яті 4 ГБ
Частота пам'яті 1600 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Виробник: Команда
Модель: DDR3 4GB 1600 МГц
Стаття: TED34GM1600C1101 / TED34G1600C1101
Тип пам'яті: DDR 3
Том пам'ять: 4 Гб
Частота пам'яті: 1600 МГц
TAIMES: CL11
Напруга: 1,5 В